Titles you rated
 TempestRated ★ 3.5 TempestRated ★ 3.5
 You and Everything ElseRated ★ 4.0 You and Everything ElseRated ★ 4.0
 Friendly RivalryRated ★ 3.0 Friendly RivalryRated ★ 3.0
 Perfect Marriage RevengeRated ★ 3.0 Perfect Marriage RevengeRated ★ 3.0
 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
 Hyper KnifeRated ★ 4.0 Hyper KnifeRated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
 Motel CaliforniaRated ★ 2.0 Motel CaliforniaRated ★ 2.0
 TriggerRated ★ 3.0 TriggerRated ★ 3.0
 What Comes After LoveRated ★ 3.0 What Comes After LoveRated ★ 3.0
 WATCHERRated ★ 4.0 WATCHERRated ★ 4.0
 Slow TrainRated ★ 4.5 Slow TrainRated ★ 4.5
 Black DovesRated ★ 3.5 Black DovesRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 3.5
 Law SchoolRated ★ 4.0 Law SchoolRated ★ 4.0
 BloodhoundsRated ★ 3.5 BloodhoundsRated ★ 3.5
 My NameRated ★ 3.5 My NameRated ★ 3.5
 The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0 The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
 A Virtuous BusinessRated ★ 4.0 A Virtuous BusinessRated ★ 4.0