Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- DEATH NOTERated ★ 3.0
- EBS 스페셜 프로젝트 - 내 몸 혁명Rated ★ 2.0
- Doctor WhoRated ★ 1.5
- Doctor WhoRated ★ 1.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 0.5
Hidden IdentityRated ★ 1.5
EXO Next DoorRated ★ 3.0
Lights and ShadowsRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 0.5
Fashion KingRated ★ 1.5
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 1.5