Titles you rated
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0