Movies
Ratings
21
EquilibriumRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
DevilRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 5.0