Movies
Ratings
100
In TimeRated ★ 2.5
National SecurityRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0