Series
Ratings
15- Family's HonorRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 1.0
The Vampire DiariesRated ★ 1.5
Sherlock Season 1Rated ★ 1.0- House of FoolsRated ★ 3.5
Red CandyRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.0- 형제문상Rated ★ 3.5
- The Fugitive LawyerRated ★ 1.5
Big ManRated ★ 4.0
Growing PainsRated ★ 3.5- Palace of DreamsRated ★ 4.0