Movies
Ratings
725
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SullyRated ★ 5.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Limit of Love: UmizaruRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Big FishRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5