Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Dr. NoRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
City LightsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
GaslightRated ★ 3.5