Titles you rated
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0