Titles you rated
The VillainessRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
Ladies of SteelRated ★ 4.5
CallRated ★ 4.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0