Titles you rated
 La La LandRated ★ 4.5 La La LandRated ★ 4.5
 (500) Days of SummerRated ★ 4.0 (500) Days of SummerRated ★ 4.0
 Midnight in ParisRated ★ 4.0 Midnight in ParisRated ★ 4.0
 Born to Be BlueRated ★ 4.0 Born to Be BlueRated ★ 4.0
 A Man Called OveRated ★ 5.0 A Man Called OveRated ★ 5.0
 Sing StreetRated ★ 4.0 Sing StreetRated ★ 4.0
 Night Train to LisbonRated ★ 5.0 Night Train to LisbonRated ★ 5.0
 Life Is BeautifulRated ★ 4.0 Life Is BeautifulRated ★ 4.0
 ZootopiaRated ★ 5.0 ZootopiaRated ★ 5.0
 The Danish GirlRated ★ 4.0 The Danish GirlRated ★ 4.0
 CarolRated ★ 4.0 CarolRated ★ 4.0
 SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0 SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
 YouthRated ★ 3.0 YouthRated ★ 3.0
 The Brand New TestamentRated ★ 3.5 The Brand New TestamentRated ★ 3.5
 The Little PrinceRated ★ 3.0 The Little PrinceRated ★ 3.0
 TanguyRated ★ 2.5 TanguyRated ★ 2.5
 You Call It PassionRated ★ 3.0 You Call It PassionRated ★ 3.0
 The LobsterRated ★ 3.5 The LobsterRated ★ 3.5
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
 Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0 Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0