Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 0.5
Master of StudyRated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
Lovers of MusicRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.5