Titles you rated
Sky of LoveRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 4.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 5.0
PainedRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 3.0
Hear MeRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 1.5
One DayRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0