Movies
Ratings
281
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 1.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5