Series
Ratings
14
Let's EatRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0