Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Repo MenRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.0
OtherLifeRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
FrankRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0