Series
Ratings
43
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0