Movies
Ratings
151
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
FirestormRated ★ 3.5
ChampRated ★ 1.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Father's LoveRated ★ 2.5
ThorRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 2.5
The Snow Queen 2: RefreezeRated ★ 1.5- Doraemon: New Nobita's Great Demon - Peko and the Exploration Party of FiveRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.5
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Gnomeo & JulietRated ★ 1.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0