Series
Ratings
119
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.5- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 2.0
Abiding Love DandelionRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 0.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 1.0
Idle MermaidRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.5
I Do, I DoRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 3.0