Titles you rated
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Remember YouRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Our SunhiRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 0.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
It's Kind of a Funny StoryRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 0.5