Titles you rated
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 1.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 2.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0- New GirlRated ★ 2.5