Movies
Ratings
127
No BreathingRated ★ 3.5
MisbehaviorRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
CommitmentRated ★ 2.5
Becoming JaneRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0