Movies
Ratings
90
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Pelican BriefRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0