Titles you rated
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0