Movies
Ratings
49
InceptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 1.0
DriveRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0