Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
The Devil's JusticeRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Model FamilyRated ★ 4.0