Titles you rated
Hot Young BloodsRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
HappinessRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 2.5
HancockRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
All About My WifeRated ★ 3.0