Titles you rated
Mr. BeanRated ★ 3.5
Noble, My LoveRated ★ 4.5- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 2.5
- DEATH NOTERated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Tales of the BizarreRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 2.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5