Titles you rated
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 1.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0
Personal TasteRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0