Titles you rated
Rough NightRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0