Series
Ratings
110
My MisterRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- H2 너와 있던 날들Rated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Delicious ProposalRated ★ 4.5
SnowmanRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5
- Three MenRated ★ 4.5