Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Woman in GoldRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 2.5
My Mother the MermaidRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0