Titles you rated
FrequencyRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 5.0
I OriginsRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Lords of DogtownRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 1.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
FelonRated ★ 4.0- Truckstop BloodsuckersRated ★ 3.5