Movies
Ratings
37
Now You See MeRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 5.0