Movies
Ratings
16
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0