Titles you rated
Lovers in ParisRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0