Series
Ratings
26
SuitsRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 3.5
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 3.5
The WireRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5