Titles you rated
GhostbustersRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 2.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
WONDERSRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Great ActorRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0