Movies
Ratings
407
Bring It OnRated ★ 4.5
Long ShotRated ★ 4.5
It BoyRated ★ 3.5
Stuck in LoveRated ★ 4.0
KillersRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 2.5
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0