Series
Ratings
26
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0