Movies
Ratings
1286
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 3.5