Titles you rated
Make a Woman CryRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 5.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
MaidsRated ★ 2.5
Rosy LoversRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 5.0
Two MothersRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0