Titles you rated
The InternRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5