Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 2.5