Titles you rated
Young Dragons: Kung Fu KidsRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
New York, I Love YouRated ★ 4.0
VitusRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0