Titles you rated
ChocolatRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
DerangedRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
HannaRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0