Titles you rated
Full HouseRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
All InRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5