Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
SoulRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
SmileRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 1.5
DisquietRated ★ 1.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0