Series
Ratings
44
Solo LevelingRated ★ 5.0
Redo of HealerRated ★ 3.5
Full Dive: This Ultimate Next-Gen Full Dive RPG is Even Shittier than Real Life!Rated ★ 3.5
Interspecies ReviewersRated ★ 3.5
The Asterisk WarRated ★ 3.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 4.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
Wise Man’s GrandchildRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 5.0
Dr. StoneRated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0