Movies
Ratings
230
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 0.5
The Invisible ManRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 1.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5